| 1992 a întrebat:

Urgent crying

Tusesc intruna nu ma opresc 5 minute crying cum sa ma vindec mi-am luat sirop mi-am luat coldrex ma doare rau gatul si zona plexului de la atata tuse si pana marti trebuie sa ma vindec neaparat crying(

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| maria_2953 a răspuns:

Stiu eu un leac aproape instantaneu.
Ia o ridichie fa o gaura in ea si pune trei patru linguri de miere in ea si las-o asa pana cand vezi ca pe fundul farfuriei se lasa un lichid.
Apoi ia o lingurita si inghite mierea din ridichie apoi vreo ora o ora jumate sa nu mananci ca asa mierea iti unge gatul.
Sper sa iti treaca!

1 răspuns: