| bibiicaaa a întrebat:

Heii.:* Sunt racita de cateva zile. si am baut ceaiuri, am mai luat si pastilutse si nu imi trece. Ma trezesc diminetsa cu nasul infundat si cu durere in gat. La doctor nu vreau sa ma duc. Ce as putea face ca sa imi treaca cam in doua zile? Fundaa.batting eyelashes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BIOO a răspuns:

Mergi la farmacie naturista si cere-le SIROP de miere pentru tuse, cu fenicul si cimbru (producatorul sa fie BIO LIFE-CARE) Iei 1 lingurita/zi si lingurita sa fie din plastic/lemn, nu din inox ca-i suc organic si sa nu oxideze! Pe urma faci o baita fierbinte cu Gelul antigripal de la KRAUTER, stai cam 30 minute in cada cu apa fierbinte si inspiri/expiri ca sa poata activa produsul(producator tot BIO LIFE-CARE) si dupa sa iei bomboane BIO pentru gat cu extract de echinaceea! Faci tratamentul 1 luna de zile! Imi dai mesaj pe lazarescu_constantin (id messenger) daca nu te descurci si daca mai ai si alte probleme de sanatate!

1 răspuns:
| Smiiiilee a răspuns:

Pai daca nu iti trece ti se poate agrava. Cel mai bine e sa mergi la Doctor sad