| SweetGirl1303 a întrebat:

Heii TPU am o intrebare cam ciudată. deci aseara m-am intors cu iubitul meu de la o petrecere si conducându-ma acasa, in fata blocului. a inceput sa ma sărute, sa-mi atinga zona intima dar prin pantaloni bineînțeles deci nu a fost adanc doar la suprafata ca sa zic asa, problema e urmatoarea, cand am intrat in casa am vazut putin sange pe chilot, e posibil sa nu mai fiu virgina din cauza atingerilor usoare sau e din cauza menstruației ca nu mi-a venit de o luna și ceva.(.ma cam doare si burta)? Rog seriozitate.. dau funda. Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Balazs_Pamela_1992 a răspuns:

Buna!
happy
Pot spune foarte clar ca nu este din cauza ca te-a atins în locuri intime, cu din cauza menstruației, nevenindu-ti de o lună e normal să ai acum și din cauza ei să ai crampe și sa-ti fi fost pătați chiloții.

Nu te speria, dragă mea
happy
Nu ai putut fi pătată doar prin atingere, e din cauza menstruației
happy
Stai liniștită.

Pa.
:*

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Doar tu si el stiti cum v-ati jucat...
Acum mai sangerezi? daca da, e de la cm, daca nu mai sangerezi, e posibil sa te fi ranit...
Cati ani ai? ai putea face un control ginecologic.
Mai usor cu jocurile aste erotice ca ai putea sa capeti o infectie de mai mare frumusetea.
O zi bunahappy

| danutzu96 a răspuns:

Hymenul s-a rupt cumvs sau s-a lezat? Daca nu sti raspunsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E practic imposibil sa te fii dez/virginat doar de la atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E imposibil

| SweetGirl1303 explică:

Multumesc mult tuturor, oricum era din cauza menstruatiei dar pe moment m-am speriat, din aceasta cauza am si pus intrebarea, nu sunt prea informata si e si normal sa ma sperii (am 18 ani aproape)

| ionesccatalin a răspuns:

Clar menstruatia, nu s-a mai intamplat nimanui sa fie dez/virginata in asa maniera si circula un zvon ca din cauza hormonilor si E-urilor din mai toate mancarurile pot afecta si menstruatia.