| Alexaaa123 a întrebat:

Heii, TPU azi am mancat de dim la 10 o felie de paine cu gem de capsuni.2 oua fierte cu branza si 1 portocala. dupa aia peste jum de ora am fost am fugit cam 10 minute incontinu si acuma am mancat 2 clatite cu fineti si daca nu mai mananc nimic pana maine ma ingras ca am mancat azi atat eu nu vreau sa mai manak atat dar a facut mama clatite si chiar mi sa da foarte tare big grin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O dieta corecta nu consta in lipsa mancarii sau mancat asa cand iti apuca tie. iti dai seama ca de la atata nu te ingrasi dar nici bine nu ii faci organismului infometandul

| neutrino a răspuns:

Nu te ingrasi, te dezvolti.

| MaRyWssssss a răspuns:

Depinde de corp sunt alti care bea un pahar cu apa si se ingrasa si alti mananca in prostie si nu se ingrasa