| Annaa22 a întrebat:

Heii TPU:* de vreo 2 saptamani am doare capul,burta(si in partea dreapta),am stari de ameteala des,imi vine sa vars,sunt foarte obosita, nu am pofta de mancare, am slabit vreo 3 kg intr-o saptamana:-s... vreau raspunsuri sinceresad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| nooname237 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te duci la un doctor el cu siguranta v-a stii ce ai si ce tratament sa-ti dea.