| anonim_4396 a întrebat:

Am 26 de ani, lucrez in domeniul mecanic, sunt plecat in afara tarii (Belgia).
Totul a inceput cu niste transpiratii nocturne foarte intense.
De o saptamana si jumatate am inceput sa am niste stari de sufocare la care instinctiv imi vine sa tusesc.
Tusea este uscata si nu am secretii nici nazale.
De 3 zile simptomele s-au agravat incat simt ca nu mai am aer permanent si o apasare in piept.
Respir greu si insuficient daca stau in picioare imi vine ameteala, pofta de mancare nu prea am.
Ma doare capul si sunt confuz.

Astep un sfat, va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TudyCFR a răspuns:

Alergie din cate stiu eu du-te la un doctor repede sa iti dea sa iei ceva ca ii ceva alergie sau poate fii si ceva la plamanii

1 răspuns:
| valy91 a răspuns:

Consulta si tu un doctor frate nu astepta raspunsuri pe net! du-te la un specialist!