| Aandr33a a întrebat:

Heiii...care e treaba cu tinctura de marar pentru cresterea sanilor, trebuie si masati cu ea in timpul asa zisului tratament cu tinctura de marar sau doar trebuie luata tinctura fara alte chestii? Funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai linistita nu iti creste nimic, ajungi doar sa mirosi a sarmale

| SasNetRomania a răspuns:

Ce varsta ai? daca esti copil mai ai rabdare pana la 18-19 ani.
sunt mai multe legume care fac minuni, dar nimic nu este suta la suta, depinde la un organism la altul si cat de serioasa esti in acest tratament, deoarece dureaza ani, nu luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii sunt de parere ca sanii se intaresc, capata o forma mai rotunjita ca si atunci cand iei anticonceptionale.
Efectul tine cat timp consumi, apoi revin la forma initiala.Eu sunt sceptic,dar e ceva natural, nu iti poate face rau.
Sa nu ai incredere sa cumperi pastile si alte mizerii de la teleshopinguri, in afara de ce gasesti in mancare nu au ce sa aiba.
Nu am nici cea mai mica cunostinta in domeniul medical, dar stiu ca fizicul trebuie sa se dezvolte natural nu incarcat cu fel si fel de remedii facute sa fure banii.