| onitza98 a întrebat:

Heiiii:*...ma simt foarte slabita si vomit orice as mancasad..am fost la medicul de familie si la urgente si mi-au spus ca am gastrita.Am inceput tratamentul...dar intrebare mea este:de ce ma simt asa de rau si imi vine sa vomit chiar daca am inceput sa iau medicamentele. fara ironie pentru ca in momentul de fata nu am nevoie de asa ceva:*happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai doar ai inceput tratamentul, deci el nu si-a facut inca efectul.
Mai asteapta cateva zile si sigur te vei face bine.
Si mananca mancare usoara de exemplu iaurt, piure de cartofi, fructe.
Nu iti forta stomacul cu mancare grea.
Sanatate multa si sa te faci bine

| onitza98 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumosbatting eyelashes:*

| anonim_4396 a răspuns (pentru onitza98):

Cu placere si sa imi spui cand te faci bine:*

| onitza98 explică (pentru anonim_4396):

Am mankat acum niste paine prajita cu cartofi fierti si nu imi mai vine sa vomit...o sa te anunt cand ma simt mai bine sh inca o data multumesc pentru raspuns