| AllyAllina a întrebat:

Heiiii TPU! Nutritionisti buni in Constanta, stiti? Imi puteti vb de experienta voastra daca ati fost la vreun medic nutritionist? Daca nu, cateva nume despre care stiti ca sunt buni. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| oprescudorin11 a răspuns:

Parerea mea umila este ca atunci cand cauti un nutritionist uitat-e cum arata!
Daca este obez sau supraponderal NU SE PRICEPE (iti ia banii degeaba). Daca este slabanog ca la Auscwitz, iarasi. Uita-te la cum arata si vei gasi medicul potrivit!
Daca vrei.