| anonim_4396 a întrebat:

Ce psihoterapeuti buni stiti in Constanta?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe domnul Mazăre e cel mai tare profesor doctor mazăre cu sau fără puilaughing

| DeMicUnCălător a răspuns:

Constanța. Am fost la unul bun vara trecută. Il cheamă Negru Mare.

| ZappyTv69 a răspuns:

Bună! Mai important este ce tratament iti da (dacă e cazul). Desigur, este important și cum se comportă cu tine, deoarece te simti mai confortabil când cineva se comportă frumos. Ti-l recomand pe domnul Neagu Mare. Este frumos la el, și este foarte calm, și ușor glumeț. Dacă vrei, iti pot da în privat mesaj cum ajungi la, pentru ca ar putea părea spam dacă scriu aici. Succes!

| anonim_4396 explică (pentru ZappyTv69):

Poti sa îmi zici in privat, te rog.

| ZappyTv69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie să îmi dai accept la cererea de prietenie, altfel nu pot

| anonim_4396 explică (pentru ZappyTv69):

Gata