| Mymy123 a întrebat:

Helllppp! Am fost la toaleta și in timp ce urinam ma ustura jos și după ce am urinat tot așa mă ustura. Stiți ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| zNCrys a răspuns:

Și cu viața sexuală începută și fără poate fi o infecție urinara. Exista la farmacii teste rapide pentru infectii de tract urinar si genial feminin.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai probabil este vorba de o infectie urinara. Aceasta a putut sa apara in urma unui act sexual neprotejat.
Sanatate!

| danaieladaniela a răspuns:

Probabil ai o infectie urinarã, du-te la medic sa iti prescrie ceva

| pisciutza19 a răspuns:

Posibil sa ai o infectie urinara pentru care iti recomand sa iei antibiotic si uraktiv sau urinal acut astea 2 impreuna si te vei simti bine.

| Ioanaandreea2635 a răspuns:

Daca ti ai inceput viata sexuala cel mai probabil ai contactat ceva. Daca nu sigur ai doar o infectie minora. I ati canesten crema si te dai 4-5 zile cu el de 2 ori pe zi si te speli inainte. Mult noroc

| Mymy123 explică (pentru Ioanaandreea2635):

Mi am început viața sexuală