| xXPsychO983 a întrebat:

Hello!
Acum cateva minute i-am dat varului meu ( care are aproape 11 ani) o pastila de calciu efervescent ca cel din poza : https://www.google.ro/......ps?/search
As vrea sa stiu daca il poate afecta cumva.
Vreau raspunsuri urgent si fara misto. -_- :))

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| syd2 a răspuns:

Nu prea cred, daca concentratia nu e mare atunci nu are cum sa-l afecteze mai ales ca e doar Ca, Mg, Zn.

| xXPsychO983 explică (pentru syd2):

Ok.
Mersi mult. ^^

| syd2 a răspuns (pentru xXPsychO983):

De ce i-ai dat pastila? big grin

| xXPsychO983 explică (pentru syd2):

Păi, am vrut eu să beau și mi-a venit ideea 'strălucită' să-l intreb : '' Vrei și tu? ''
-_- laughing

4 răspunsuri:
| xXPsychO983 explică:

Poza : Primul rand orizontal, a3-a.