| Iepuricaaa a întrebat:

Hello! Am niste "semne de buna purtare" pe picioare si as vrea sa stiu daca mai exista vreo solutie (in afara de laser) prin care le pot indeparta. Mentionez ca am cumparat o crema de la plafar, dar desi o folosesc de 1 luna, pana acum nu a dat rezultate. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Asta e, de aceea se numesc semne de bună purtare, cine te iubește te iubește așa cum ești!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Numai prin laser, altfel nu poţi, dar nu trebuie să te simţi complexată cu acele semne, tu să fii sănătoasă.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te astepta sa treaca atat de repede.
Uneori se poate sa dispara de la sine in timp (mie asa mi s-a intamplat in ultimii ani cu toate semnele de 'buna purtare' din copilarie).
Incearca la o farmacie. Si acolo sunt creme pentru asa ceva, si poate acelea te vor ajuta mi mult decat cele de la plafar.
Oricum, au nevoie de timp.