| AndreeaO123 a întrebat:

Hello dragilor. Ma confrunt si eu cu o mica problema. Am nevoie de un consult la un medic ortodont, dar nu am reusit inca sa gasesc pe nimeni care sa imi poata recomanda unul bun si de incredere. Este cineva pe aici care m-ar putea ajuta cu o recomandare, in Bucuresti? Doar din experienta persoanala sau a cuiva pe care cunoasteti, nu din citit pe net, ca asta am facut deja big grin. Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Uvox a răspuns:

Personal iti recomand "ArtDent".
Ti-as recomanda si pe cineva de acolo dar se ajunge cam greu (e f.f.solicitat).
Au pagină, găsești tot ce te intereseaza.