| StefaniaM a întrebat:

Hello! As dori sa ma apuc de Youtube. Sa fac niste "vloguri". Mi-ati putea recomanda o camera video buna cu un pret ok? Si de ce as mai avea nevoie (gen aparate, programe de editat etc.). Are cineva de aici experienta in domeniul asta, sa ma poata ajuta? Fundita!

p.s. Daca am 15 ani, sunt prea mica pentru asa ceva? Sa mai astept un an?

1 răspuns:
| HarkerBannList a răspuns:

Camera buna de filmat : DSLR, gasesti pe eMAG la toate preturile
Programe de editat :
-Camtasia (unesti 2 video-uri sau mai multe)
- Adobe Premier
- FilmoraGo
Funda?