| karlikuicsddd a întrebat:

Hello, intrebare pentru o amica : Ce ar trebui sa faca sa ii creasca sanii mai repede?! Sau ce ar trebui sa practice? Mersiii, funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Jadis a răspuns:

Depinde ce varsta are amica ta. Daca e in perioada pubertatii sa stea linistita ca ii vor creste. La unele le cresc sanii si la 11 ani la unele numa pe la 18 ani. Depinde de natura oragnismului ei. Numa ea stie big grin. In principal e sa astepte, sa ii maseze si sa manance vitamine. Nu uita ca unii se dezvolta mai repede decat altiiwinking

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa astepti ca mama natura sa isi urmeze cursul normal. E vorba de tine.

| jvEcu a răspuns:

Sa poarte bustiera, sutienul incetineste cresterea sanilor si sa ii maseze in timp ce face dus. Daca nici asa nu merge, silicoane!

| Bianca_4672 a răspuns:

Ma depinde si cati ani are prietena ta :p Daca e mica, trebuie sa astepte. Daca nu. dn cate stiu, e sa ti masezi.thinking Alte metode nu prea sunthee hee big hug Poate sunt in crestere :p

| Ingerash a răspuns:

Sa isi faca masaj in fiecare zi, sa manance seminte, alune, migdale, am auzit ca si morcovul ajuta, cam atat

| คเค๓เк a răspuns:

Ar trebuii sa mai astepte...winking

| lolas23 a răspuns:

Sa-si puna silicoanelaughinglaughing

| odudăcoaptă a răspuns:

Sa se verifice daca e fata

| Geronimo9234341 a răspuns:

Sa isi bage balonae in sutien. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti puna silicoane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii maseze asta ajutabig grin

| Anonnnnn a răspuns:

Sa umfle baloanethinking