| anonimm_6382 a întrebat:

Hello asta este o intrebare urgenta va rog frumos daca puteti sa ma ajutati raspundeti cat mai repede... am un prieten care are 17 ani si are o inaltime de 169 cm puteti sa imi dati niste informatii... in legatura cu ce ar trebui sa faca sa creasca daca exista ceva MEDICAMENTE sau exercitii speciale sa creasca orice informatie este binevenita si va rog sa fiti seriosi sa nu scrieti in bataie de joc va multumesc frumos happy

4 răspunsuri:
| ColorfullColors a răspuns:

Ar trebui sa incerce baschetul. La sala nu prea reusestitongue

| MEMO a răspuns:

Trbuie sa faca salawinking

| Angelin a răspuns:

@Memo.credema daca faci sala nu cresti in inaltimewinking Asculta`la mine fac sala de ceva timp si am fost instruit de persoane specializate daca esti scund.nu prea e recomandata o sala

| vity_1482 a răspuns:

Ar trebui sa practice un sport de exemplu: baschet, tenis, inot...