| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Sunt băiat și am grăsima la pectorali, arată groaznic + că vine vara și se poartă tricouri! Ce să fac să scap de acei „sâni"? Ceva exerciții?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Incearca, in principiu, sa faci sport. Vei slabi armonios, in toate partile corpului. Poti, de asemenea, sa incerci flotari, care sunt exercitii speciale pentru piept. De asemenea, poti merge la sala, unde ai acolo tot felul de aparate.

| nevermind3322 a răspuns:

Du-te si fa-ti o operatie de marire a sanilor,lasa-ti parul sa creasca, epileaza-te pe picioare si pe unde mai ai nevoie, schimba-ti numele, hainele si incepe sa te machiezi si lumea va crede ca esti fata, si asa nu va mai trebui sa slabesti

| veveritaveve a răspuns:

Ai grija la ce mananci. Carnea din comert e injectata cu hormoni de crestere. Si. ai mai putea sa iti cumperi un tricou personalizat cu mesaj funny (distrage atentia) Asa http://douacadouri.ro/tricou-funny-sunt-in-forma-p506 sau asa http://douacadouri.ro/tricou-corpul-unui-zeu-p354 de la DouaCadouri.ro