| anonim_4396 a întrebat:

Deci, am sub pectorali grasime si nu stiu cum sa scap de ea crying (mai exact is sani formati de la grasime sad ) Eu am 1, 72 m si 80 kg (am citit undeva ca e ok greutatea asta) dar ma ingrijoreaza faptul cum sa scap de acea grasime de la pectorali ca arata foarte nasol acoloa sad Please help me!
P. S. Am 2 gantere care fiecare are 3 kg.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Nu cu ganterele scapi de grasimea nedorita. De grasimile acumulate unde nu trebuie scapi printr-o alimentatie corespunzatoare combinata cu miscare sustinuta. Nu am prea inteles cum e cu grasimea aia acumulata "sub pectorali". Ai cumva doua randuri de sani? Grasimea aia de sub pectorali nu e cumva grasime acumulata pe abdomen? Fii un pic mai explicit ca sa iti dau un raspuns cat de cat folositor.

| Anonymous1247 a răspuns (pentru noktambul):

Grasime acumulata pe abdomen si asa sau format acei sani (care de fapt sunt grasime)

| Anonymous1247 a răspuns (pentru noktambul):

Imi trimiti ID-ul de mess ca eu sunt membru junior si nu pot sa iti trimit mesaj sad