| ionutza96 a întrebat:

Hello TPUlove struck! am o intrebare, tigarile vouge sunt mai tari decat alea normale? multumesc:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dianna_6865 a răspuns:

In prmu rand se numesc VOGUE happy si sunt de mai multe feluri. si depindecantitatea de nicotina din fiecare tigara.

3 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Din cate stiu eu sunt mai slabe iar unele sunt mentolate

| bob4rap a răspuns:

Categoric nu... daca vrei sa fumezi slimsuri tari incearca kent nanotek rosu big grin

| ionutza96 explică:

Nu am fost atenta cum am scrisblushing