| Aly_7627 a întrebat:

Buna! As avea o intrebarethinking Tigarile Vogue albastru sunt mai tari decat Vogue rosu? >Mersibig grin

1 răspuns:
| traaaaance a răspuns:

Da frumoasa intrebare ai pus...lol, dupa cate stiu eu nici una nu e mai tare, doar au parfum diferit, fumeaza si tu din amandoua una dimineata dupa ce te trezesti si o sa-ti dai seama, pentru ca daca fumezi prima tigara tare, ca un malboro dunhill etc si apoi fumezi un vogue nici nu se simte. Funditica tongue