| PiticuS a întrebat:

Hello! Vreau si eu un program de slabire(alimentatie), am 80 kg si 1, 75. Sunt solid deoarece in trecut am facut si sala, adica am abdomen, piept, brate, dar la capitolul coapse, si partea inferoara a abdomenului am colacel. Dimineata ma trezesc la 5 sa ma pregatesc de scoala, la 3-4 ajung acasa si inainte sa ma culc fac un program basic de flotari, abdomene, genu. Deci ce imi recomandati sa mananc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| peperonies a răspuns:

Nu mai bea altceva in afara de apa, nu mai manca nimic facut cu zahar, faina orez sau cartofi.