| glamorous girl a întrebat:

Hellp. vreau j eu niste retete de ingrasat v roog. MS:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Mitss a răspuns:

MissME supradin este ingrozitor...eu una am luat si de fiecarre data varsam...medicul de familie a zis ca organismul meu nu le primeste... dar poate la tine functioneaza...am raspuns la cealalta intrebare ce am facut pana la urma:*

| Sabwy a răspuns:

Manca mult... nu fa sport... rezultate imdiate.:d

| missME a răspuns:

Pai poti sa iei peritol 1 sau 2 pastile pe zi timp de 1 luna. da rezultate imdediatewinking

poti sa incerci si vitamine si suplimente alimentare, cum ar fi supradyn. sau poti pur si simplu sa ramai asa cum esti si sa te simti bine in pielea ta.

bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shaorme si big maci, cit mai multe shaorme si citi mai multi big maci si sa vezi ce te-ngrasi, in special faci colacei la burtica laughing tongue

| eusinumaieu a răspuns:

Dc vrei sa te ingrasitongue. app daca afli spune-mi si miehee hee