| dewZzzi a întrebat:

Hellp! Imi place de un baiat:d sunt ffff bine prietena cu >>>el.- Cum sa fac sa ii spun ca vreau sa fiu cu el? big grin crying Hellp

4 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Cata drama...cata tragedie... mi-a dat o lacrima
ii spui pur si simplu in fata ca " mai hubabuba vreau sa fiu cu tine."ce e asa greu?

| wish221 a răspuns:

Pai prima data da-i usor de inteles, ca sa vezi cum reactioneaza.Si daca merge treaba bine...incearca sa gasesti un moment in care sa fii doar tu si el si spune-i ceea ce simti.Adica,daca iti e prieten bun, va intelege.Si daca nu va fi de acord, spune-i macar sa ramana intre voi totul si sa ramaneti prieteni.Nu ai nimic de pierdut daca procedezi asa...happy. Mult succes!

| Claw a răspuns:

Eu zic asa:
te duci la el si-l inviti in parcbig grin
sub pretextul ca vreti sa vorbiti
ajungeti acolo
da' nu-i spui direct. vorbiti de una alea si apoi ii spui
poti sa-l si saruti pe buze(fara limba) ca sa-si dea seama ca nu glumesti si dupa vezi tu smug

| Anne_1755 a răspuns:

Poi ai putea sa il intrebi daca are prietena sau daca place pe cineva. Daca zice ca place pe cineva intreaba despre cine e vorba. Orice care sa il faca sa`si dea seama ca pe tine te intereseaza de el.[asta asa mai pe ocolitehee hee]. Daca esti mai tupeista ai putea sa-i zici in fata ca iti place de el sau ca sunteti prieteni buni si ca ai vrea ca intre voi sa fie ceva mai mult decat atat.Acum depinde cum va reactiona el.winking