| littlesunshine01 a întrebat:

Caut si eu niste retete de ingrasat...adica am cautat pe net dar vreau ceva care chiar sa functioneze.

Răspuns Câştigător
| aquila a răspuns:

Retede de ingrasat nu prea exista intr-o lume a fast-food-ului si a obezitatii des intalnite. O solutie sa te ingrasi e sa mananci consistent, ia ceva vitamine sau cere-i doctorului de familie medicamente pentru pofta de mancare. Dar daca genetic tu nu te poti ingrasa atunci, vitaminele si orice solutie nu o sa te ajute si o sa ramai la fel, pentru ca asa e tipul tau de om. Si eu sunt foarte slab si din experienta proprie pot sa iti spun ca orice vitamine si orice medicamente pentru pofta de mancare insotite de un regim pe baza de mancari foarte consistente nu au folosit, pentru ca genele nu imi permit sa fiu gras.

3 răspunsuri:
| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Baga pe tine fast-fooduri daca vrei sa te ingrasi!laughing
Si prajituri.

| smileyface_4718 a răspuns:

Nuuu! Deci orice in afara de medicamente/ vitamine! Poate asa e constructia ta, mananca regulat, si cat de cat sanatos, accepta-te asa cum esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca găsești ceva care sa dea roade te rog anunță-ma și pe mine.Eu am încercat de toate fast-food vitamine, mănânc seara târziu da nu se lipește nimic de mine. Sau dacă reușesc în 2 săptămâni sa pun un kilogram într-o săptămână disparesad.
Bafta.