| Daria a întrebat:

Help! Cum imi pot scoate inelul de pe deget? Am incercat cu sapun, dar nimic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Aiicha a răspuns:

Cu ulei sau cu crema.winking

7 răspunsuri:
| arrriadna a răspuns:

Mana in apa rece, cat sa se faca o vasoconstrictie. Fii pe faza siiii...
Acum, na, daca te-ai lovit la deget si te-ai umflat de la lovitura s-ar putea sa nu mearga si o sa astepti vreo 2-3 zile.

| BruneTTe a răspuns:

Tine mana in gheata.

| afterlife a răspuns:

Taie-ti degetulstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai il taibig grin

| d33a a răspuns:

Cu crema e cel mai bine.

| thisissolawl a răspuns:

Cu ulei, creme cre ca cel mai bine e cu ulei

| anda1998 a răspuns:

Cu crema