| ioana3432B a întrebat:

Help! Mă dor foarte tare urechile, cred că de la curent, dar asta nu e problema, problema e că am gura și gâtul uscat de o săptămână. Nu știu de ce și nu îmi place senzația. Pe limba simt senzația aia pe care o simți atunci când mănânci ceva fierbinte și îți arzi limba. Aveți vreo idee de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am gura și gâtul uscat de o săptămână" - umiditate scăzută in casă!

| M2gd2R a răspuns:

Urechile te pot durea din mai multe motive, printre care se află și dantura. Dar cel mai bine consulți un medic.