| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema de o saptamana ma trezesc dimineata cu gatul uscat, nasul infundat si urechile ma dor inauntru, am incercat cu ceva ud la cap dar nu merge, alte solutii aveti? mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Solutia este un control urgent la medicul de familie pentru un diagnostic corect si un tratament adecvat. In rest, sanatate maxima!

| sarpeparsiv a răspuns:

Mergi la medicul de familie. Trateaza problema cu seriozitate, este sanatatea ta in joc.

| daisy22 a răspuns:

Eu cred ca e prea uscat aerul in camera ta.Ai nevoie de un umidificator..Sau mai bine mergi la medic, ca poate ai vreo problema de sanatate! numai bine

| CeawCeaw a răspuns:

Buna Anonim.Eu cred ca ai sinuzita.Pentru ca am patit la fel si cand am fost la medic mi-a zis ca am sinuzita.Mult noroc!