| exCREMENT a întrebat:

Help! Va rog sa raspundeti fara sa va bateti joc.Azi am venit de la scoala, si nu m-am spalat pe maini si am pus mana pe capul penisului si mi-au aparut niste bubite rosii cum le tratez. Pot singur pentru ca mi-e rusine sa ii zic mamei

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va trece singura in cateva zile, dar sa te speli pe maini inainte de a mai umbla acolo.

5 răspunsuri:
| exCREMENT explică:

MULTUMESC FRUMOS! daca as putea ti-as da 2000 de fundite merci sigur o sa ma spal pe maini de acum merci inca odata

| ionutsb a răspuns:

Mai bine ii spui daca nu ii spui se poate ajunge la lucruri extrem de grave.Sau zi-mi varsta siti mai dau indicati dupe cemi zici varsta ta.

| exCREMENT explică (pentru ionutsb):

| exCREMENT explică (pentru exCREMENT):

Am mai avut si am stat 3 zile si dupa mi-au trecut ele singure
crying

| exCREMENT explică (pentru exCREMENT):

Poate fi o iritatie sa treaca ea singura? va rog sa imi spuneti pentru ca tremur tot