| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU! Sunt foarte ingrijorat. Sunt un baiat de aproape 14 ani. Acum cateva zile mi-au aparut niste bubite mici si rosii pe capul penisului care doar ma mancau si nu ma usturau/dureau. Nu prea le-am luat in considerare dar de ieri au inceput sa ma usture cand imi desfac penisul si sunt foarte foarte, foarte, foarte ingrijorat. Simt usturimea in zona acelei linii. I-as spune mamei ca sa ma duca la doctor dar imi e rusine sa ii arat si daca ma duce la doctor trebuie sa se uite si doctorul acolo. Ma gandesc ca au aparut din cauza ca am pus mana mai murdara acolo. Pareri? Ce as putea face? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Roxana19928 a răspuns:

Atata timp cat ai bubite acolo exista posibilitatea sa ai ceva, nu stiu exact ce, de asta trebuie sa te duci la doctor, poate fii grav, poate sa nu fie grav, tine zona curata si du-te la doctor

3 răspunsuri:
| Roxana19928 a răspuns:

In primul rand esti baiat, CLITORISUL este la FETE. Tu ai glans, du-te la doctor sa nu fie ceva infectie

| BlackB241 a răspuns (pentru Roxana19928):

Ok am dat-o in bara, dar daca e infectie e grav? De dimineata pana acum nu prea am simtit usturimea ca ieri

| Roxana19928 a răspuns (pentru BlackB241):

Atata timp cat ai bubite acolo exista posibilitatea sa ai ceva, nu stiu exact ce, de asta trebuie sa te duci la doctor, poate fii grav, poate sa nu fie grav, tine zona curata si du-te la doctor

| BlackB241 a răspuns:

Sper doar sa nu fie ceva grav sau foarte grav si sa se rezolve cat mai repede