| CocoMexii a întrebat:

Hey all. Am o intrebare, de cateva zile ma dor coastele, am o stare nasoala, si nu stiu din ce cauza. Ma gandeam ca e de la febra musculara, pentru ca am carat cateva bagaje. Nu stii ce sa fac sa-mi treaca.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Poti sa dai cu diclac gel, este foarte eficient! Te va ajuta.

| Lariiiiiiii a răspuns:

Bună păi pentru asta eu îţi recomand Fastum Gel.