| Mimo2 a întrebat:

Hey!
Am 16 ani si am o mica mare problema.
De ceva timp ma cam apuca tremuratul dar nu imi e frig.
Uneori imi tremura mainile, uneori capul, uneori picioarele, dar uneori imi tremura tot corpul si destul de tare, asta fara sa imi fie frig sau sa fiu influentat de emotii!
Daca merg si ma apuca tremuratul am o zenzatie ciudata de parca as calca in gol si din cauza asta uneori am un mers ciudat uneori!
Ce credeti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BigBadWolff a răspuns:

Poate fi de la schimbarea de temperatura sau problema psihica sau poti discuta cu medicul de familie

| DontHitLer a răspuns:

Du-te la doctor

| Ascunseanu_Andreea_1985 a răspuns:

Poate ai o lipsa de magneziu, calciu