| Alinaintreaba059 a întrebat:

Hey.
Am incercat sa fac roata si din greseala m-am dus in directia unde era o masa si m-am atins de ea si mi-a venit genunchiul in frunte destul de puternic, deasupra sprancenei.
M-a durut atunci si m-am simtit putin amortitat in zona aia. Mi-am luat o lingura si mi-am pus-o pe zona, dar acum e rosie zona si ma doare destul de tare. Văd puțin încețoșat.

Precizez că lovitura e deasupra sprâncenei, iar genunchiul a venit destul de tare, iar cand ridic din sprancene ma doare tampla.

Trebuie sa ma îngrijorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In timp va trece.

| sierra1 a răspuns:

"mi-a venit genunchiul in frunte destul de puternic, deasupra sprancenei...Trebuie sa ma îngrijorez?"

uuuu, dacă ai scăpat de zamă (mă rog, supă), scapi și de asta

https://www.tpu.ro/......incepe-ce/

| dinaprilie a răspuns:

Gheata. In cateva zile trece.

| Alinaintreaba059 explică:

Iar lovitura s-a umflat