| porcarumadalina a întrebat:

Hey,am o problema
De citva timp simt o durere in zona clitorisului, iar azi cand faceam baie am simtit ca fix pe capul clitorisului ar fi un fir de par sau ceva de genu, si cand dau pe el ma doare foarte tare.
Ce sa fac sa incerc sa il scot sau cum?
Nu suport deja nici chiloții pe mine

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ar fi cu totul imposibil sa fie vorba chiar de un fir de par crescut in masa clitorisului, care pana in prezent probabil ca a fost un fir din cele care se dezvolta in folicul. Cu o penseta incearca sa vezi daca intr-adevar ai putea prinde acel fir de par sau...s-ar putea sa fie vorba chiar de un nerv. big grin

2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Draga Madalina, sigur, mai poate jena si clitorisul, ca orice organ, dar pe tine te supara des, ma tem ca esti prea atenta la el. Ca sa functioneze optim corpul, ne trebuie o anumita ingenuitate fata de el, daca suntem atenti la functionarea fiecarui organ, luam in considerare si stimulii slabi, tot ne atingem, ne tratam, cu atat mai mult simtim ceva, ne tot oblojim... si nu e bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o chestiune de timp pana va erupe singur. E un "coș in piele", cum s-ar spune, apărut datorită căldurii și transpirației. Dar peste 1-2 zile va trece, se va sparge de la sine, dacă te hrănești il poți sparge tu când vezi ca e aproape copt și gata de erupție. Succes și sper ca ti-am fost de ajutor!