| Ciuffy23 a întrebat:

Am o mica problema. Dupa un contact sexual care a fost cam mult sa zic asa am observat a doua zi o durere in zona clitorisului. Nu pot sa ma ating, daca stau pe scaun sau de genu ma doare. Au trecut 3 zile de atunci si durerile sunt la fel. Ce as putea sa fac? Si de la ce a aparut aceasta durere?

Răspuns Câştigător
| Live4Ride a răspuns:

Daca nu faci sex regulat atunci este normal mai ales daca contactul sexual a fost de durata mai mare si intens! durerea va tine pana la maxi 2 sapt. dureri pot aparea si in interior, dar daca persista mergi la un control! daca ai durere doar in zona clitorisului cred ca nu ar trebui sa te ingrijorezi e ceva normal! Si sotia mea pateste la fel daca sunt plecat si nu face sex mai mult timp!

| Ciuffy23 explică (pentru Live4Ride):

Multumesc frumos. Eram foarte speriata deoarece chiar nu am avut contact sexual de o luna si ceva si s-a cam abuzat de zona mea intima

| Live4Ride a răspuns (pentru Ciuffy23):

Stai linistita, chiar si noi baietii mai patim asa happy

3 răspunsuri:
| Live4Ride a răspuns:

Nu vad ce ai scris, daca ai scris ceva... nu apare nimic