| Carolina1992 a întrebat:

Hey, am pete galbene pe chilot de un an, mă doare spatele, mă doare burta, dar nu foarte tare, ce se întamplă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 061076958 a răspuns:

Petele galbene sunt "Eliminari''Este normal la orice fata..Sunt unele simptome pentru mentruatie. Orice fata trebuie sa aiba pana la 14 ani.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Menstruație"

| tintareco a răspuns:

Trebuie să apelezi un ginecolog şi un urolog.

| Clara1 a răspuns:

Buna! Se poate sa ai o mica infectie, pentru acele pete pe care le observi, poti folosi cand te spi apa cu bicarbonat de sodiu, mie asa mi s-a spus la farmacie. Secretia vaginala este alba, in mod normal. Sanatate mult!

| AmonhMetin2 a răspuns:

Mergi la ginegolok k ai cancer fugi gataaaaaa

| Clara1 a răspuns (pentru AmonhMetin2):

Vorbesti prostii si poti sa o sperii. Daca nu esti in cunostinta de cauza, nu mai raspunde doar de dragul de a te distra.

| Idk_Raluca_2002 a răspuns:

Ciclu