| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey am si eu o problema, cum sa va spun de ceva timp (2 luni ), degetul mare de la picior ma doare si unghia nu mai creste, si unghia a ramas la fel credeti ca e ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Daria00 a răspuns:

Da! Cred ca ar trebui sa te duci la doctor pentru ca nu e normal.