| anonim_4396 a întrebat:

Am varsat de vant. Deja bubitele au facut cruste. Imi e foarte frica ca o sa-mi ramane semne. Unele cred ca s-au rupt in timpul somnului. A ramas roz si cu o groapa mica. Imi va ramane semn? Eu nu m-am scaripat, dar nu stiu cum se rup ele. Exista vreo solutie pentru semne? Sunt fata si nu vreau sa raman cu "gropi" pe mine.

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Stai linistita nu ti va ramine nici un semn s au daca ti va ramene ceva se va vindeca in timp foarte scurt.