| porcarumadalina a întrebat:

Hey,azi cand am fost la toaleta,m-am uitat putin la clitorisul meu deoarece simt niste dureri la el,are un fel de labii si o borta acolo,e cea pe care urinam?
Si e rosu,eri am avut contact sexual poate de la asta sa fie?
Si vreau sa mai stiu pe unde urinam,pentru ca am impresia ca imi curge un lichid nu din vagin dar pe undeva mai sus, ori clitoris ori uretra.
Poate cineva sa imi spuna ce se intampla, la ginecolog nu vreau.
Mulțumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca ai o infectie si acele manifestari ale labiilor si clitorisului se datoreaza si sunt urmarile infectiei. Daca tu nu vrei sa te insanatosesti depinde doar de tine si este pur si simplu la aprecierea ta. Medicul ginecolog este cel care se ocupa de sanatatea "pasaricilor". Tu alegi nu altcineva. Sanatate!

Răspuns utilizator avertizat
| pisciutza19 a răspuns:

Esti fata sau baiat?