| anonim_4396 a întrebat:

Hey, Buna! Am si eu o problema! Imi place „Twilight" foarte mult. Ma uit la el in fiecare weekend. Dar eu de la o vreme nu mai am buna dispozitie. Adica nu mai am mereu zambetul pe buze, ca inainte. Eeeh, si cand m-am uitat ultima data, mi-a venit extrem de nasol cand am vazut cat de fericiti erau in partea a III-a cei din familia Cullen la antrenament. Si nu stiu, mi-a venit asa dintr-o data sa plang. Mereu cand vad pe cineva care e fericit ma simt nasol. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| iStarry a răspuns:

Unele filme au in impact negativ ca twilight chiar si avatar... oamenii se simt tristi pentru ca lumea lor e minunata.un sfat:trebuie sa vorbesti deschis cu civeva...doar timpul si un prieten drag te poate scapa de acest ''nor de ploaie''.si nu te mai uita la twilight pentru o vreme(uita-te la desene ca mine laughing)

6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

AkA,nu e cinstit sa postezi de pe doua conturi.te-ai dat de gol postand 'ad literam' aceeasi intrebare si pe userul 'eu'. rolling on the floor

| tecurex a răspuns:

WOW acum inteleg dc americanilor lea placut atat de mult Twilight incat au ajuns sal detesne la un momenta dat, si eu am vazut toate 3 filmele si mi-au placut mult dar acum cand vad cata lume face crize pentru trilogie imi vine sa-i dau foc

| Ecou a răspuns:

Nici nu stiu de ce raspund la intrebarea asta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru a1doru. Care-i problema ta? Intrebarea asta, daca am chef, o pun pe 10 conturi. Nu te mai baga ca musca in lapte. Daca nu ai chef sa raspunzi, nu o face. Dar nu imi cere mie cont de lucrurile pe care le fac.

| chokotof a răspuns:

Sa te apuci sa faci ceva care sa-ti ocupe timpul si care sa te ajute sa iti faci prieteni si sa fii mereu intr-o atmosfera placuta:p. Eu zic dansul! Acolo chiar te distrezi si te simti si bine in pielea ta, te simti frumoasa. Apoi, citeste, invata o limba straina, cumparati un caine/pisica/papagal etc. Cheama o prietena si aranjati o sedinta foto cu cearceaful pe pereta, ca sa creada lumea ca este studio fotolaughing.tongue Sunt multe modalitati de ati trai viata. Stii vorba aia: I want to live before I die!

| Simca a răspuns:

E prea simplu. Te-ai plictisit într-un final de Twilight =)