| Eu_1735 a întrebat:

Hey, Buna! Am si eu o problema! Imi place „Twilight" foarte mult. Ma uit la el in fiecare weekend. Dar eu de la o vreme nu mai am buna dispozitie. Adica nu mai am mereu zambetul pe buze, ca inainte. Eeeh, si cand m-am uitat ultima data, mi-a venit extrem de nasol cand am vazut cat de fericiti erau in partea a III-a cei din familia Cullen la antrenament. Si nu stiu, mi-a venit asa dintr-o data sa plang. Mereu cand vad pe cineva care e fericit ma simt nasol. Ce sa fac? Funda!:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Aןןє a răspuns:

Don't worry big grin. şi mie mi se mai întâmplă să plâng aşa din senin când văd că cineva este fericit, mai ales la filme. aşteaptă să apară şi partea a 4-a :X.

1 răspuns:
| xSoaked a răspuns:

E din cauza sindromului premenstrual.