| AnemaryAna a întrebat:

Hey buna seara TPU happy am si eu o intrebare, ...pentru cineva din Timisoara de preferat dar poate sa imi raspunda oricine happy cat ma costa un set de analize pentru casatorie, mai exact o radiografie pulmonara si niste analize de sange. va multumesc mult o seara buna!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Se fac gratis la bioclinica in piata dacia sau in sapte sute la doctor grigoras si radiografia vreo 30 de lei lana spitalu de copii langa silvic /padure, si te casatoresti?

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.niggerul.ro/......rea-civila
Uite un link ce te poate informa cat de cat.
O zi frumoasa sa ai:)