| anonim_4396 a întrebat:

Hey care imi spune si mie ce medic de la spitalul Foisor se pricepe cel mai bine in scolioza cel mai priceput?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mabell23 a răspuns:

Scuze nu sunt din zona aceea, dar tata e medic si este foarte informat in domeniul acesta:cu scolioza deoarece si eu am scolioza de gradul 2 si deja ma simt mai bine de cand fac tratamentul(exercitiile)pe care mi le-a dat el! Daca vrei iti dau nr lui...astept sa-mi dai raspuns!