| Anonima0000000000 a întrebat:

Hey,cine este operat de apendicita? Eu doar ce am venit din spital.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

Hm, naspathinking

M-am operat si eu cand eram mai micthinking

| Anonima0000000000 explică (pentru LePotato):

Da doare, dar trece big grine naspa ca nu ai voie sa mananciiiiii

| LePotato a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Stiuuuu...sad

| Suck a răspuns:

De ce ai venit din spital? Puteai sa mai ramai.

| VibeTrix a răspuns:

Imi pare rau. sad si eu am fost operata la picior...L-am avut rupt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era sa fiu.
Saracuta de tine.

| Anonima0000000000 explică (pentru anonim_4396):

NU am voie sa mananccccc

| 愛日本 a răspuns (pentru Anonima0000000000):

De ce nu ai voie? Eu dupa ce am fost operata si imi reveneam incet puteam manca orice.Nu ai voie sa faci sport si efort 6 luni, sa mananci ai voie

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Pai si ce faci?

| Anonima0000000000 explică (pentru anonim_4396):

Slabesc:3

| Anonima0000000000 explică (pentru 愛日本):

Nu am voie sa manac orice..si ce am voie sa mananc nu-mi placeetongueP

| 愛日本 a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Nu stiu, eu aveam voie orice.Probabil a fost mai grav decat la mine sau ai gastrita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Insanatosire grabnica big grin.