| adinaforever a întrebat:

Hey....cine imi poate spune un program de marire a sanilor....si daca va ajutat...dau funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea sanilor este de natura genetica si in consecinta acestia vor creste si se vor dezvolata doar pana la marimea/dimensiunea "programata". Marirea lor peste cea naturala se poate face doar prin implant de silicon singura metoda care da rezultat concret. Un barbat care te place nu se va "incurca" cu aceasta falsa problema legata de marimea sanilor.Te iubeste asa cum esti.Tu trebuie sa-i demonstrezi prin alte calitati ca te merita.Pa,pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca daca ai sanii mai mari vei fi ma desteapta? Iti spun eu ca nu iti foloseste la nimic. Daca totusi asta-i scopul vietii tale, cauta si tu pe net...gasesti sigur...netul e plin de din aste