| RoxX_1956 a întrebat:

Hey! cine stie cat costa o operatie de apendicita la spitalul judetean din bacau? urgent

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Spitalul judetean din Bacau este spital de stat, nu percepe taxa de spitalizare daca ai asigurare medicala la CAS. Ca vrei tu sa dai spaga doctorului care face interventia, asta e alta mancare de peste. Fiecare da cat isi permite, daca isi permite.

| claus a răspuns:

N-ar trebui sa aiba pret. da vezi si tu cat da lumea. intreaba oameni care s-au mai operat pe acolo. sa nu uiti sa dai si la asistente si la anestezist. toti vor bani ca sa te trateze cum trebuie.
in locul tau m-as duce la o clinica particulara. ai iesi mai ieftin. pe bune. si tratamentul ar fi excelent comparativ cu judeteanu.