| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Cum poți scăpa de cicatricile din cauza cosurilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Apreciat de Editori
| Roxana19928 a răspuns:

Tratament cu laser, eu fac si deja vad imbunatatiri semnificative, am avut acnee vulgara si acum aproape ca nu mai am semne si am facut doar 3 sedinte. Vitamina C reduce din roseata cosurilor, deci ai putea lua din cand in cand niste suplimente alimentare de Vitamina C.
Iti recomand si crema Cetaphil pentru ca reduce roseata acneica si hidrateaza pielea, este doar pentru piele cu tendinta acneica deci nu iti face griji.

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Se poate și prin chirurgie estetică.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu laserul se fac cateva sedinte dar costu e piperat

| Nătărău a răspuns:

Coșurilor adică? Cu magneto, adică mango.

| Jenga a răspuns:

Exfoliere happy
Poti sa faci si acasa, sunt mii de retete pe net