| eu_3300 a întrebat:

Mastile de argila te pot scapa de cosuri? si de petele care au ramas de din cauza cosurilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Depinde de tenul fiecaruia, eu am incercat si nu a avut niciun efect ci dimpotriva mi-a scos si mai mult cosurile in evidenta. poti incerca si atunci vei vedea.bafta!

| Jane a răspuns:

Incearca gama Clearskin de la Avon, cea mov, pentru indepartarea petelor. Sper ca te-am ajutat!

| Miha a răspuns:

Da sunt foarte bunewinking
am incercat si au avut efect