| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey cum sa va spun de ieri am avut o durere de cap am luat doua pastile Ibalgin si m-am culcat acum cand m-am trezit in dimineata asta mi sa mai ameliorat durerea dar tot ma mai doare dar faza e ca ma doare doar partea dreapta a capului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Ia cam 2 saptamani 2 produse naturiste de la dacia plant si ai sa-mi multumesti.

se numesc Antidepresiv si EMOCALM sunt produse facute din plante medicinale vezi daciaplant.ro

| RoseOfTheFire explică (pentru soul2soull):

Ok mersi mult o sa incerc.

| soul2soull a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Npc le-am folosit si eu cam jumatate de an fiindca am avut o perioada cu stres extrem si rezultatele au fost uimitoare.

Dimineata sau seara ramaneam si ma gandeam de ce nu ma doare capul big grin din obisnuinta big grin

| RoseOfTheFire explică (pentru soul2soull):

Da dar la mine e altceva ma gandeam sa nu fie si deochi pentru ca eu ma deochi foarte repede se uita lumea la mine si cand vin acasa ma ia durerea de cap ca asa in rst nu ma doare capul oricum ce ar fi sper sa rezolv si da sunt cam stresata in ultima perioada oricum toate se aduna. happy

| soul2soull a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Numai crede in prostiile astea cu deochiul.

DEOCHIUL este rezolvarea la unele probleme care apar din alte cauze

daca ma doare capul e deochiul daca ma ustura ochii e deochiul...

daca ma doare stomacul si am vomitat e clar ma deochiat... ce draq

DAR NU DAM vina pe alimentatie pe lipsa odihnei pe stres si altele...noi dam vina pe deochi.....fiind SUMA tuturor problemelor aparute rezolvarea ABSOLUTA

| RoseOfTheFire explică (pentru soul2soull):

Da am si un program destul de nesanatos adica ma culc la 3 si ma scol la 11 cu mancarea pot spune ca nu prea am nici pofta mananc cand ma trezesc nu respect programul mesei eu m-am invatat asa cand mai jucam pe facebook un joc galaxy life daca il sti si tot asa mai stateam noaptea imi pierdeam timpul acolo si asa m-am invatat.

| soul2soull a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Apei fata ti-ai dat singura raspunsul la cauze deci e deochiul nu rolling on the floor rolling on the floor

PS statul indelungat in fata calculatorului 4-5 ore duce la aceste simptome spun din experienta...
la maxium 1 ora trebuie sa ai 15 minute pauza putina miscare

| RoseOfTheFire explică (pentru soul2soull):

Dap stiu dar asa m-am invatat.