| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Daca am dinții subțiri și iau calciu se va vedea vreo schimbare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Măi Alma dar chiar asa toate problemele din lume le ai numai tu? Dinții daca sunt definitivi nu de lapte care cad si cresc altii, numai ai ce sa faci decat sa i scoti si sa i ti pui implanturi, dar nu cred ca ai nici bani de asa ceva mii de euro si nici nu scoti niste dinti naturali pentru a pune altii care nu stii daca organismul tau îi va accepta, ce varsta ai?

| sierra1 a răspuns:

Crește rezistența lor dar nu VIZIBIL ci intrinsec. Dacă medicul așa a zis, așa faci

| Frank51 a răspuns:

Iti cresc altii ej nebun.